Biorezonans i Dietetyka

Zobacz na czym polega Biorezonans

Biorezonans to sposób, który pozwala przeprowadzić test na obecność pasożytów, wirusów, grzybów, bakterii i toksyn w sposób szybki, prosty i tani.
Proterapio biorezonans Wrocław

Dr Hulda R. Clark odkryła, że wszystko rezonuje i ma swoją indywidualną częstotliwość.

 

Podanie urządzeniem sygnału elektrycznego o odpowiedniej częstotliwości potrafi wskazać obecność wszystkiego, co rezonuje. Wskazane zaś częstotliwości pozwalają zidentyfikować to wszystko, co rezonuje.

 

Dr Clark również odkryła, że wysyłanie sygnału z generatora o tej samej częstotliwości i odpowiednim napięciu (5 V) przez określony czas, daje efekt selektywnego porażenia tego, co rezonuje, a tym samym uśmiercała wszystko w danej częstotliwości.

 

Okazało się, że powstał elektroniczny sposób na wykrywanie, identyfikację i zwalczanie drobnoustrojów.

Wystarczy określić częstotliwość rezonansową pasożyta, wirusa lub bakterii, a następnie potraktować wykryte drobnoustroje odpowiednią częstotliwością, żeby po kilku minutach przestały emitować własne sygnały. W taki sposób uśmiercone lub uszkodzone, zostają usunięte z organizmu przez białe ciałka krwi.

 

Dr Clark, jak i Raymund Rifel, zbadali i sporządzili listę częstotliwości dla większości pasożytów, wirusów i bakterii.

 

Na podstawie tej wiedzy, wykonujemy testy wykrywające drobnoustroje i prowadzimy zappowanie pomagające unicestwić to, co zostało wykryte.

W testach posługujemy się nowoczesnym biorezonansem synchrometrycznym DIRP F-SCAN firmy TB ELECTRONICS GMBH ze Szwajcarii z dedykowanym oprogramowaniem, zwiększając możliwości obsługi bazy danych i pracy urządzenia.

 

DIRP F-SCAN został opatentowany przez TB ELECTRONICS i jest to zautomatyzowana metoda pozwalająca na otrzymanie sprzężenia zwrotnego od użytkownika, któremu przekazywana jest zadana częstotliwość w trakcie badania.

Dzięki metodzie DIRP wskazuje się zakres dolny/górny częstotliwości i skok. W trakcie testu otrzymujemy sprzężenie zwrotne do urządzenia , które gromadzi i wyświetla dane.

 

Nie potrzebujemy gromadzić próbek patogenów, jak to ma miejsce przy innych metodach typu Vegatest, Test Voll’a, bo test opiera się na biorezonansie częstotliwościowym.

 

Wykonywane badanie przebiega szybko i sprawnie, a dane otrzymane można zapisać i przeanalizować z bazą patogenów dostępną w komputerze, co jest też podstawą do zappowania drobnoustrojów, które zostały wykryte.

Poznaj nasze podejście do Dietetyki

Dietetyka

Dietetyka to nauka o kierunku racjonalnego odżywiania człowieka. Świadome podejście do żywienia, poparte wiedzą, jest kluczowym elementem naszego zdrowia – tak cennego dla każdego człowieka.

 

Życie w zdrowiu, w jaki sposób traktujemy siebie samych, jaką mamy świadomość znaczenia prawidłowej diety, w największej mierze zależy od nas.
To nikt inny, tylko my sami, powinniśmy dbać o własne zdrowie. Bez świadomości wpływu na nasze zdrowie, diety popartej wiedzą oraz ruchu, zmniejszamy prawdopodobieństwo życia w zdrowiu.

 

Właściwe odżywianie to prawidłowo działający organizm i likwidacja wielu przyczyn powstawania schorzeń. Podstawą każdego zdrowia, jest eliminowanie przyczyn, a nie tylko działania likwidujące skutki.

Proponowane usługi

Biorezonans

Borelioza
test na obecność + kuracja eliminująca urządzeniem F-SCAN3  (możliwość wykonania usługi na wyjeździe)
Przeprowadzenie testów ogólnych i szczegółowych na obecność drobnoustrojów
Zappowanie drobnoustrojów
Skanowanie indywidualnych częstotliwości dla urządzeń użytku osobistego

Dietetyka

Dietetyka indywidualna
dieta podstawowa, dieta w chorobach, odchudzanie, zmiana nawyków żywieniowych
Dietetyka onkologiczna
konsultacja świadomego podejścia i leczenia (dieta, suplementacja)
Borelioza
naturalne sposoby zapobiegania i leczenia  (dieta, suplementacja)
Konsultacje na temat świadomego podejścia do zdrowia
dieta prozdrowotna i jej wpływ na nasze zdrowie, witamina C podawana dożylnie, rola wody źródła życia i sposoby jej przygotawania , powietrze i zastosowanie komory hiperbarycznej , stosowanie suplementów i ziół, inne aspekty naszego życia wpływające na nasze zdrowie (Akademia Długowieczności Doktora Jana Pokrywki)

Poznaj mnie

Marek Przepióra

specjalista biorezonansu, dietetyk

Moje zainteresowanie i umiejętności to efekt kilkuletnich osobistych przeżyć z chorobą nowotworową i boreliozą. To czas zmagań się z tymi chorobami i pomocy innym…