O Nas

Poznaj ProTERAPIO

Naszym podstawowym celem jest szeroko rozumiana pomoc psychologiczna i informacyjna dla osób chorych, ze szczególnym uwzględnieniem pacjentów onkologicznych oraz ich rodzin. Pomoc psychologiczną można uzyskać w siedzibie firmy, po wcześniejszym umówieniu, oraz w miejscu pobytu pacjenta.

Ważną misją jest również edukacja prozdrowotna w zakresie szeroko rozumianej profilaktyki i podejmowanie różnego rodzaju działań, sprzyjających rozwojowi nawyków prozdrowotnych. W naszej firmie można również skorzystać z usługi badania biorezonansem. Uważamy, że w leczeniu dużą rolę odgrywa również odpowiednia dieta, dlatego do dyspozycji naszych klientów są dostępne konsultacje w zakresie zmiany nieprawidłowych nawyków żywienia.

Poznaj Nas

Psycholog

Renata Szczepańska

psycholog, psychoonkolog

Jestem psychologiem i psychoonkologiem a także specjalistką w zakresie interwencji kryzysowej. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie w 2004 roku, kierunek społeczna psychologia kliniczna…

Marek Przepióra

specjalista biorezonansu, dietetyk

Nie tylko leki leczą a zdrowie to coś więcej niż  leczenie. Moje podejście  do zdrowia to  efekt kilkuletnich osobistych przeżyć z chorobą nowotworową i boreliozą…….